Rychlá půjčka od Ferratum pro každého

Společnost Ferratum působí na našem trhu teprve nedlouhou dobu, a přesto si již stačila získat vekou oblibu u zákazníků, kteří pravidelně využívají její jedinečný úvěrový produkt. Tato finská finanční společnost přišla do České republiky se zcela novou formou rychlé půjčky
, kterou může získat skutečně každý, protože poskytovány jsou relativně malé finanční částky a na krátkou dobu. Díky tomu se rychlá půjčka od Ferratum perfektně hodí, například když si chcete přilepšit poslední dva týdny před další výplatou nebo vás zastihnou nečekané výdaje, které je potřeba neodkladně uhradit. Půjčku u nás využívají především mladí zaměstnaní lidé, a protože není účelová, můžete ji použít na cokoli.

 

 

 

 

 • Bez ručení
 • Bez dokládání příjmu
 • Bez osobních schůzek
 • Vše vyřízeno do 10 minut

   

  Tabulka splátek

  Částka Dostupná od Splatnost Poplatek Celkem
  500 Kč 1. půjčky 15 dní 125 Kč 625 Kč
  1 000 Kč 1. půjčky 15 dní 250 Kč 1 250 Kč
  2 000 Kč 2. půjčky 15 dní 500 Kč 2 500 Kč
  3 000 Kč 3. půjčky 15 dní 750 Kč 3 750 Kč
  4 000 Kč 4. Půjčky 15 dní 1 000 Kč 5 000 Kč
  5 000 Kč 4. Půjčky 15 dní 1 250 Kč 6 250 Kč


   

  Ferratum půjčka SMS zákazníkovi přináší opravdu expresní krátkodobý úvěr na menší finanční obnos, maximálně do 5000,-Kč. Splatnost půjčky je pevně stanovena na 15 dní a výborně se tedy hodí pro přilepšení v posledních dvou týdnech před výplatou.

   

 

Štítky

Nebankovní půjčka bez poplatků
Registry neřešíme!

 

Proč naše půjčka?


 

Rychlá půjčka od Ferratum má velké množství výhod. Jednou z nejdůležitějších je nebývalá rychlost jejího vyřízení. Peníze můžete mít na účtu již v den, kdy si o půjčku požádáte, což můžete učinit během několika vteřin prostřednictvím našich stránek. Můžete si také zvolit, zda chcete peníze zaslat na bankovní účet, nebo poštovní poukázkou, pokud konto nemáte. Další významnou výhodou je snadná dostupnost tohoto úvěru, který bez problémů využívají zaměstnanci, podnikatelé, ale i studenti, důchodci a další osoby se sníženou schopností splácet. K jejímu získání totiž nebudete potřebovat potvrzení o příjmu či jiné doklady a dokumenty. Velmi příznivé je také, že půjčka má pevně stanovenou cenu, což znamená, že vás nečeká žádné počítání RPSN a úrokové sazby, ale svůj úvěrový produkt si vyberete rovnou podle ceny. Pevně stanovena je také doba splatnosti půjčky, kterou je však v případě nutnosti možné prodloužit. Celkově vzato, jde o velmi kvalitní úvěrový produkt, který se v Evropě těší velké oblibě a u nás představuje novinku, která zaplňuje mezeru na trhu. Tato půjčka je ideálním řešením, pokud potřebujete menší finanční obnos, který budete schopni během krátké doby splatit.

 

Kvalitní ruční nářadí
Profi, hobby nářadí Bosch, Narex, se slevou!