PŮJČKA NA SMĚNKU IHNED

Půjčky nemusejí znamenat blokování majetku nebo zástavy cenností. Dají se směnit za pouhý podpis na cenném papíru. Poměrně vysoké částky tak můžete získat rychle bez zbytečných formalit. Směnka je dosti bezpečným a zaručeným prostředkem pro vaše peníze.   

Rychlé půjčení peněz

Na směnku tedy nemusíte mít právní vzdělání. Stačí si zkontrolovat datum vystavení, které by se mělo shodovat s půjčením. Stejně tak zjistíte datum splatnosti, které je dobou vrácení půjčených peněz. A částka by měla odpovídat půjčce a připočtenému poplatku. Když si půjčíte deset tisíc na rok za 20 %, pak za tuto dobu částka vyroste na 12 000 Kč. A to je částka, kterou budete vracet.

Půjčka na SMĚNKU

 

Rychlá půjčka na směnku je obvykle používána jako poslední možnost, jak získat peníze - zejména v případech, kdy klient má zápis v registru dlužníků a proto nemůže "dosáhnout" na jiné typy půjček. Půjčka na směnku umožňuje získat velmi rychle hotovost. Půjčky na směnku ihned jsou rizikové a proto je u nich i vyšší úroková sazba.

Rychlá půjčka na směnku je vybavena prakticky ihned, do registru dlužníků se nenahlíží. Často není ani nutné doložit výši příjmů žadatele.
 
Směnka
* obchodovatelný cenný papír
* příslib zaplatit osobě uvedené na směnce v budoucnu danou částku

Půjčky na směnku - tipy

* před poskytnutím půjčky na směnku neplaťte žádné poplatky
* porovnejte nabídky konkurenčních poskytovatelů půjček
* podrobně se seznamte se smlouvou, úroky, RPSN
* zajistěte si pojištění proti neschopnosti splácet půjčku
* zvažte budoucí náklady na zaplacení směnky