nebankovní hypotéky bez registru

Úvěr se zástavou nemovitosti nemusí sloužit pouze k financování bydlení. Americká hypotéka je ideální a nejlevnější cesta k refinancování dluhů, koupi auta, chaty a podobně. Bezúčelová hypotéka se chová stejně jako běžná hypotéka na bydlení.

Vybereme Vám hypotéku na míru

Vyřizujeme hypotéky bez poplatku a s nižší úrokovou sazbou než v bance. Jsme hypoteční makléři a spolupracujeme s 13 bankami v ČR. Najdeme pro Vás nejvýhodnější hypotéku. Poskytujeme také nebankovní hypotéky bez registru. Nabízíme hypotéky pro fyzické, právnické osoby i OSVČ po celém území ČR.

Základní parametry Ideální hypotéky

Ideální hypotéka může být nastavena prakticky na míru potřebám klienta. Její vyřízení není zpoplatněno. Může být sjednána až do plné výše hodnoty zastavené nemovitosti. V průběhu splácení lze měnit dle potřeby vlastnosti hypotéky, kupříkladu výši splátek, případně jejich odklad.

Stanovení výše poskytnuté hypotéky

Výše poskytnutého úvěru se stanovuje individuálně. Není určenažádná minimální či maximální částka. V některých případech může být poskytnuta hypotéka až do výše zastavené nemovitosti. Hodnota nemovitosti je přitom určena znaleckým posudkem. Dalším faktorem při stanovení maximální výše poskytnutého úvěru je schopnost klienta dostát svým závazkům.

Doba splácení

Délka splácení může být sjednána až na 30 let. Od doby splácení se také odvíjí výše úroku, který je stanoven pevně na určité období.

Klient splácí v průběhu čerpání úvěru pouze úroky z jižvyčerpané části úvěru. Po celkovém dočerpání prostředků přijde nařadu splácení jistiny.