Proč se vyplatí pořídit si kreditní kartu?

Finanční nezávislost a flexibilita. Kreditní karta je ideální produkt pro nezávislé a flexibilní lidi. S kreditní kartou se nemusíte omezovat penězi, které máte zrovna na účtě. Zažehnáte nenadálé finanční krize a ještě dostanete pěkné bonusy!

Úvěr bez ručitele. Kreditní karta je vlastně forma úvěru, který můžete čerpat opakovaně až do výše kreditního limitu. Nepotřebujete pro něj žádného ručitele, zastavovat svou nemovitost ani nic podobného. Jednoduše, když potřebujete peníze, prostě si je půjčíte.

Bezúročné období. V momentě, kdy si půjčíte peníze, začíná běžet tzv. “bezúročné období”. Během něj neplatíte z vypůjčené částky žádný úrok - pokud stihnete celou částku splatit do konce bezúročného období, nebudete platit úroky ani poté.

Flexibilní splácení. Pokud nestihnete zaplatit celou vypůjčenou částku do konce bezúročného období, nemusíte se strachovat. Pouze budete muset platit minimální měsíční splátku ve výši 3,2% z nesplacené částky, minimálně však 200 Kč. Z nedoplatku pak platíte úroky.